Osiedle na Wspólnej 1 etap

10

Osiedle na Wspólnej 1 etap

inwestycja zakończona

W czwartym kwartale 2018 roku został zakończony 1 etap budowy osiedla na Wspólnej.

Do użytku został oddany dom w zabudowie szeregowej.

Sprzedaż lokali została zakończona w styczniu 2019 roku.

Galeria inwestycji

Osiedle na Wspólnej to kamerlane miejsce zaprojektowane z myślą o Tobie i o Twojej rodzinie. To połączenie najnowszych technologii, wysokiej jakości materiałów i wykonania.

3 budynki w zabudowie szeregowej i 4 budynki w zabudowie bliźniaczej precyzyjnie wykonane na podstawie własnego projektu.

Domy o powierzchni od 92,45 m2 do 104,55 m2

Pompa ciepła i rekuperacja

Drewniany taras z deski kompozytowej zadaszony pergolą

Ogrody z własnym systemem nawadniania i oświetlenia oraz domkiem ogrodowym

Dwa miejsca parkingowe na podjeździe każdego z domów

Klimatyzacja (opcja dodatkowa)

Fotowoltaika (opcja dodatkowa)

Wiata (opcja dodatkowa)

Lokalizacja

Lutynia to bardzo dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w najbliższym sąsiedztwie Wrocławia (3 km od zachodniej granicy miasta). Posiada tereny i okolice bogate w miejsca rekreacyjne i sportowe (place zabaw, boiska sportowe, sala gimnastyczna, siłownia), spacerowe (park, las), oraz trasy do wycieczek rowerowych.

Dzięki bogatej infrastrukturze, takiej jak: żłobek, przedszkole (publiczne i prywatne), szkoła podstawowa, urząd pocztowy, przychodnia lekarska Dolmed, apteka, kościół, sklepy i punkty usługowe, punkty gastronomiczne, powodują, że życie w Lutyni jest łatwe do zorganizowania zarówno dla osób zapracowanych, jak i tych którzy cenią i posiadają dużo wolnego czasu. 

Komunikacja do i z Lutyni jest bardzo dobrze zorganizowana: dzięki obwodnicy Leśnicy dojazd od centrum miasta zajmuje około 30-40 minut, a dla niezmotoryzowanych mieszkańców jest oferta komunikacji podmiejskiej, która umożliwi dojazd do pętli tramwajowej lub dworca kolejowego w Leśnicy.

Lutynia to miejscowość oferująca wiele atutów, zarówno dla osób kochających bliski kontakt z przyrodą, ceniących spokój i ciszę poza miejskim zgiełkiem, a także tych którzy cenią sobie bliskość dużej i nowoczesnej aglomeracji miejskiej. 

Lotnisko

~ 9,8 km

Obwodnica Leśnicy

~ 3,8 km

Aow

~ 10 km

Szpital specjalistyczny

~ 9 km

Stadion

~ 12 km

Rynek

~ 19 km